Zimní zahrada patří k nejkrásnější části domu. Užít si můžete blízkost přírody v podobě pěstovaných květin nebo díky krásnému výhledu do zahrady. Aby zahrada plnila svou funkci jak má, je potřeba skutečně dobře vybírat.


Tipy zimních zahrad

Moderní systémy profilů nám umožní vybrat si z velkého množství typů zimních zahrad. Mnoho z nich si můžete osobně prohlédnout v showroomu, který se nachází 2 km od Říčan u Prahy. V tomto showroomu najdete největší nabídku zimních zahrad v ČR.


Výběr vhodného typu záleží na její velikosti a na dispozicích domu. Klasická zimní zahrada nabízí tradiční hranaté tvary. Pro omezené prostory v domě můžete volit zaoblené tvary. Využít můžete i malou plochu, kterou si pouze necháte zastřešit.

 

Tip: zimní zahrady se sklem bez rámu


Pro svou terasu můžete využít například


SEEGLASS MAX - moderní unikátní systém, který vám pomůže vytvořit dokonalou zimní zahradu ve venkovních i vnitřních prostorách. Zastřešení nemá vertikální profily, dokonale odolá i povětrnostním podmínkám. Zimní zahradu si tak můžete vytvořit všude, kde vám to bude příjemné.


Co vám dá zimní zahrada?


Zimní zahrada SEEGLASS BIG zkvalitní vaše bydlení, zpřístupní vám výhled do zahrady, prosvětlí celý dům. Tento model lze objednat vysoký 3 - 5 metrů pro skutečně velké prostory. Kotvení probíhá pomocí jednoduchých zámků. Instalace je velmi jednoduchá.


Moderní zimní zahrada SEGLASS ONE výborně doplní stávající styl vaší zahrady. Odborníci vám pomohou vybrat nejlepší řešení. SEGLASS ONE je moderní kvalitní systém zasklení, který zvýší komfort vašeho bydlení i hodnotu nemovitosti. Systém se velmi jednoduše instaluje ve všech prostorech, které chcete ochránit před počasím. Zajímat by vás měla také náročnost na údržbu. V tomto případě jde o naprosto bezproblémové a nenáročné řešení. Skla lze umývat zvenku i zevnitř.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.