2.8.2017

Máte na zahradě svůj oblíbený koutek, kde rádi relaxujete? Pak je vhodné jej opatřit zahradním altánkem.


Altánek do zahrady

Zahradní altánek je skvělá malá stavba, která umožní příjemné posezení i relax. Můžete v něm grilovat nebo jen tak lenošit. Zahradní altán si může dopřát v zahradě každý. Dřevěný altán může být okrasnou stavbou. Altán lze postavit nedaleko domu i do odlehlého kouta zahrady. Záleží na potřebách každého z vás.


Altánek jako stavebnice

Postavit si dřevěný altán můžete svépomocí nebo jej pořídíte jako hotovou stavebnici. Záleží na vás, zda chcete investovat do práce nebo do nákupu hotového řešení. Altánky jsou oblíbené také díky nízké pořizovací ceně. Montáž si lze objednat také u dodavatele, pokud si nejste jisti svým kutilským uměním.


Výběr materiálu

Co se týče materiálu na altány, lze zvolit dřevo nebo kov. Dřevěný altán se hodí pro klasickou zahradu a selská stavení, zatímco hliníkový altán si najde své místo v moderní zahradě, například v japonském stylu. Než se pustíte do nákupu, je potřeba zvážit, zda jej chcete používat jen občas nebo trvale. Kovové altány nevyžadují žádnou údržbu.


Plachtový altán

Pro pořádání rodinných akcí nemusíte hned budovat altán. Řešením je altán s kovovou konstrukcí, který je nenáročný na montáž, přenosný a hodí se na jakoukoliv akci. Plachtový altán lze pořídit v mnoha velikostech. Pro menší počet osob je ideální rozměr 3x3 metry. Do altánu o rozměru 6x10 m posadíte i sto osob.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.