13.7.2017

Léto je tady a zcela jistě jste dávno vytáhli na zahradu či terasu zahradní nábytek. Kam ukrýt polstry před deštěm či bouřkou? Pro tuto příležitost jsou vhodné úložné boxy na zahradu.


Široká nabídka

Na trhu najdete širokou nabídku úložných boxů:

  • uzamykatelné úložné boxy
  • stohovatelné boxy bez víka
  • boxy na nářadí
  • mobilní boxy na kolečkách
  • úložné boxy s odnímatelným víkem

 

Materiál boxu

Praktické úložné boxy na zahradu se vyrábí z celé řady materiálů. Nejčastěji se setkáte s polypropylenem, tvrdým dřevem, exotickým dřevem nebo praktickým plechem. Polypropylenové boxy jsou hladké a průhledné. Jsou velice pevné a odolné i vůči UV záření. Vybrat si můžete i velmi dekorativní boxy, které se vyrábí z plastu, který vzhledem připomíná přírodní ratan, polyratanu.


Nízké pořizovací náklady

Výhodou úložných boxů je nejen široké využití, ale také nízká pořizovací cena. Nejlevnější modely pořídíte již od 600 Kč. Záleží především na velikosti, typu boxu, ale i na použitém materiálu. Velikost boxů se udává v litrech. Box může mít uzamykatelné i odnímatelné víko nebo sloužit pouze jako bedna bez víka.


Možnosti využití

Moderní úložné boxy můžete využít na hračky na písek, polstrování, věci na grilování. Velké modely jsou ideální na popelnice, zahradní náčiní nebo pod přístřešek pro auto na nezbytné nářadí. Úložné boxy využijete v letní kuchyni, u dětského hřiště, v garáži, za domem či v kůlně, zkrátka všude, kde máte nedostatek úložného prostoru. Jsou voděodolné, nevadí jim vítr, sníh a déšť.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.