29.6.2017


Řešíte-li nedostatek místa pro parkování vašeho vozu, nemusíte budovat drahou zděnou garáž. Levnější možností je přístřešek pro auto. Ten lze pořídit v mnoha provedeních a velikostech.


Elegantní carport

Přístřešek pro auto parkovací stání v kovové či dřevěné variantě vypadá velmi elegantně. Vyrábějí se jako prefabrikáty, v různých rozměrech i barvách. Zvolit si můžete i varianty na míru svým potřebám. Nemáte-li dostatečně velký pozemek, tuto variantu zcela jistě rádi uvítáte. Ne každý chce čekat nebo má finance na zděnou garáž a carport je skvělou volbou.


Jednoduchá konstrukce

Dřevěné přístřešky se budují z lepeného dřeva. Zde se hodí barvy v podobě přírodních odstínů. Konstrukce není nijak složitá. Jde o sadu sloupků, které nesou střechu. Stěny mohou být vyplněny různými materiály. Střecha bývá rovná, klenutá, šikmá, mírně prohnutá do tvaru písmene S. K zastřešení se používá polykarbonát. Konstrukce připomíná pergolu, lze ji využít pro příležitostné posezení i jako příruční sklad.


Přístřešek z hliníku je bezúdržbový

Hliníkový přístřešek je odolný, stálobarevný a bez nároků na údržbu. Zastřešení je řešeno nerozbitným polykarbonátem, který odolává UVA i UVB záření. Výhodou je možnost výběru barvy jednotlivých modelů, ale i typu krytiny. Vhodné je opatřit přístřešek bočním stíněním proti slunci, dešti i sněhovým závějím.

 

Výhody přístřešku

Největší výhodou přístřešku na auto je rychlost jeho výstavby. Smontujete jej za jediný den, aniž by bylo potřeba používat drahé náčiní. Přístřešky z eloxovaného hliníku nevyžadují údržbu jako dřevo, nabízí velmi dlouhou životnost. Oproti zděným garážím jde o velmi levný způsob parkování vozu před domem.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.