22.6.2017

Ochránit karoserii svého vozu před korozí, krupobitím nebo spadlými větvemi můžete pomocí přístřešku pro auto.

 

Úsporná alternativa garáže

Přístřešek pro auto parkovací stání je úspornější i levnější alternativou garáže. Kromě nižších pořizovacích nákladů také umožní dobrou cirkulaci vzduchu. Současné přístřešky pro auto dokážou vyzdvihnout krásu vašeho vozu, zároveň ladí s celkovou architekturou domu.


Pestrý výběr

Přístřešek pro auto si můžete postavit svépomocí, případně si koupit hotovou stavebnici. Vybrat si můžete mnoho variant provedení, rozměrů, materiálů i barev. Podle výrobce si lze vybrat i barvu a typ střešní krytiny, příslušenství. Vybrat si můžete dřevěný přístřešek, případně hliníkový či ocelový. Přístřešky si lze vybrat pro jeden či více vozů, ale i pro karavany, apod.


Hliníkový přístřešek

Hliníkový přístřešek má konstrukci z hliníku a galvanizované oceli, která je velmi odolná, stálobarevná a bez nároků na údržbu. Zastřešení je řešeno nerozbitným polykarbonátem, který je velmi účinný vůči UV záření. Výhodou je možnost barvy jednotlivých modelů, ale i typ krytiny. Přístřešky lze různě mezi sebou spojovat a vytvářet velké parkovací stání.


Dřevěný přístřešek

Dřevo tvořící konstrukci dřevěného přístřešku pro auto je klasické nebo lepené. Díky impregnaci mu nevadí vlhkost, nekroutí se, nevzdouvá, má velmi stabilní tvar. Přístřešek může být samonosný či upevněný na zeď domu, garáže nebo jiné budovy na pozemku. Pořídit si můžete různé varianty modelů, typizované velikosti. Přístřešek by měl být na pevné podlaze, ideální je zámková dlažba, která má velkou odolnost a perfektní vlastnosti.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.