20.6.2017


V současnosti je zcela běžné mít v domácnosti dvě a více aut. V mnoha případech však není možné z architektonických či finančních důvodů přistavět novou garáž. Proto si lidé čím dál častěji pořizují levnější přístřešky.


Hezký design


Standardní přístřešek pro auto stojí až o dvě třetiny méně než zděná garáž. A to je už velký balík peněz. Zastřešení však není atraktivní pouze z finančního hlediska, ale jedná se i o designově povedený produkt, který dokáže splynout s domem i zahradou. Výrobním materiálem je dřevo, případně hliník. Dřevěné konstrukce sice vypadají na první pohled mnohem elegantněji, ale je nutné je pravidelně natírat, což stojí čas i peníze. Naopak hliníkový přístřešek na auto je zcela bezúdržbový a jakmile se sestaví, není potřeba se o něj více starat.


Snadná montáž


Je samozřejmě možné objednat si i hliníkový přístřešek na míru, ale většinou se jedná o zbytečný luxus, za který je nutné si pořádně připlatit. I levnější prefabrikované přístřešky jsou kvalitní a navíc jsou již připravené k užití. Nic se nemusí vyrábět. Pouze je nutné smontovat konstrukci dohromady. Kdo si na to netroufá, může tento úkol svěřit dodavateli, ale také musí počítat s tím, že zadarmo to nebude. Prefabrikovaná stavebnice je ale vyrobena tak, aby ji dokázal sestavit i amatér.


Neslouží pouze k parkování


Přístřešek z hliníku slouží primárně jako ochrana před negativními vlivy počasí, ale využívat se může i ke skladování zahradního nářadí nebo grilu. Některé typy se totiž dodávají i s přidruženou kůlnou. Velmi často přístřešky plní i úlohu pergoly. Pod velkou střechu se může vlézt jak vozidlo, tak i zahradní nábytek.


Boj s korozí

 

Čím je auto starší, tím je větší šance, že začne rezavět. Tento proces se dá oddálit parkováním pod přístřeškem. Vzduch proudící pod zastřešením vůz vysušuje a tím ho chrání před korozí.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.