14.6.2017

Zabezpečit svůj vůz minimálně před nezmary počasí je nutné. Kdykoliv může přijít silný liják či dokonce krupobití, které se dokáže na vašem motorovém příteli pořádně vyřádit. Řešením nemusí být pouze stavba garáže, ale i přístřešku pro auto.


Násobně menší cena

Postavit si vedle domu garáž není náročné pouze z hlediska financí, ale i času. Stavba cihlové garáže může trvat týdny i měsíce. Pokud se rozhodnete svěřit bezpečí svého vozidla přístřešku, tedy carportu, můžete mít auto zabezpečené během několika dní. Jeho cena je skutečně minimální, pohybuje se v řádech desítek tisíc, zatímco běžná garáž pro jedno vozidlo stojí i více než dvěstě tisíc, což je jeden z hlavních argumentů mluvících ve prospěch zastřešení.


Rychle zkonstruované

Náročnost stavebních prací u dřevěných přístřešků na auta parkovací stání je zcela minimální. Stačí dát jednotlivé díly dohromady a celou konstrukci upevnit do země. Většinou to zařizuje firma, ale u stavebnicových typů to dokážou složit i amatéři. Před samotným zapuštěním konstrukce je potřeba vytvořit vhodné podloží. To je obvykle z betonu, ale stejně dobře může fungovat i odolnější dlažba. Alternativně se dají použít i zemní vruty, které se zašroubují do půdy a vytvoří pro zastřešení dostatečně pevné základy.


Může nahradit pergolu

Dřevěný přístřešek na auto až nápadně připomíná pergolu a také se tak běžně využívá. Není tudíž nutné stavět na zahradě další zastřešení, klidně můžete využít již to stávající. S autem lze jednoduše popojet a vytvořit si tak krytý venkovní plácek, který lze využívat třeba ke grilování nebo k posezení s přáteli. Přístřešky nemají pouze ochrannou funkci, slouží i jako vkusný doplněk k domu nebo k zahradě.


Minimální šance pro rez

Jelikož nejsou carporty vybaveny stěnami, neustále v nich proudí vzduch. To se může zdát jako nepříjemnost, ale je to nejlevnější a zároveň nejúčinnější řešení, jak zabránit korozi. Cirkulace vzduchu totiž způsobuje vysušování.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.