23.5.2017

V dnešní době už nemusí být problém, když není možné přistavět k domu garáž. Nabízí se moderní a elegantní řešení v podobě přístřešku na auto. Výrobci nabízí mnoho modelů a velikostí. Stačí si vybrat jednoduchou variantu.


Dřevěný přístřešek

Velkému zájmu se těší dřevěný přístřešek na auto. Vyrábí se v prefabrikované podobě, kterou jednoduše smontujete. V případě, že nemáte na pozemku dostatečně velký prostor, je možné si vybrat řešení přímo na míru vašemu pozemku. Vyrábí se z lepeného dřeva, které je velmi kvalitní a nepraská.


Ocelový přístřešek

Přístřešky se vyrábí z ocelových profilů. Ocelový přístřešek pro auto může mít různě barevné odstíny, sladíte jej tak například s barvou plotu či fasády domu. Zpravidla jde o velmi jednoduchou konstrukci, která se skládá z několika nosných sloupků a zastřešení.

 

Zastřešení

K zastřešení většiny přístřešků pro auta se používají polykarbonáty nebo profilovaný plech. Polykarbonát je pevný, odolný, vypadá elegantně a má vysokou ochranu vůči UV záření. V prostoru kolem přístřešku je mnoho světla, přesto nenasednete do rozpáleného interiéru vozu.


Výhody přístřešku pro auto

Největší výhodou přístřešku pro auto v porovnání s garáží, je rychlost jeho výstavby. Přístřešky vyrobené z eloxovaného hliníku a zinkované oceli jsou naprosto bezúdržbové. Pořídit si zděnou garáž je mnohem nákladnější a pro koho takřka nereálné z hlediska prostoru. Přístřešek pro auto poslouží také jako pergola pro posezení. Opatřit jej můžete solárním panelem, jako další zdroj energie, apod. Využití přístřešku je zcela na vás.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.