19.5.2017

Prostorný byt 2+kk nabízí montovaný dům Lounge 42. Splňuje tak kritéria pohodlného bydlení i zázemí pro odpočinek. Hodí se pro pár nebo rodinu s jedním dítětem. Nabízí dostatek prostoru k životu a velmi příjemným bonusem je velká terasa u domu.

Bonusem je terase v celé délce domu

V současnosti jsou montované domy velmi oblíbené, protože poskytují velice žádané nízkoenergetické bydlení. 

 

Chcete-li mít úsporný byt, kde zbytečně neplýtváte energií, nedochází k únikům tepla, potom uvažujte o pořízení montovaného domu Lounge 42.

Úspory energie v porovnání s bydlením v klasickém zděném rodinném domě uvidíte velice rychle. Není-li vám lhostejné ani z jakých materiálů je dům postaven, potom vás určitě potěší, že jde o kombinaci dřeva a dobře izolujících sendvičových panelů a vše se vyrábí v souladu s nejpřísnějšími ekologickými kritérii.

Bydlení je proto velmi příjemné, můžete si ho upravit podle svých požadavků, zvolit si například dřevěné obklady stěn. Samozřejmostí je klenutý strop z přírodních dřevěných trámů, který navozuje pohodovou atmosféru. Bližší kontakt s přírodou vám zajistí také skleněné posuvné dveře na verandu za celou délku domu a širokou 1500 mm.

Vyberte si variabilně stěny i podlahy


Svojí koncepcí je montovaný dům Lounge 42 zabírající plochu 42 m2 vhodný především jako bydliště buď pro samotný pár, nebo malou rodinu s jedním dítětem.

Zahrnuje ložnici, velký obytný pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu a také koupelnu s toaletou.

 

Pokud si necháte celý dům dodat na klíč, můžete si vybrat i varianty zpracování stropu a vnitřních stěn domu. Například je možné využít nástěnných panelů, objednat si dekorační malbu. Rozhodnout se můžete i mezi různými typy podlahy, a to buď plovoucí podlahou, PVC, nebo parketami či dřevěnými palubkami z borovicového dřeva.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.