11.5.2017

Grilovací sezóna se nezadržitelně blíží a proto je dobré se na ni připravit s předstihem. Grilovat můžete nejen pod pergolou, ale také pod přístřeškem pro auto. Co vám nesmí chybět?


Kvalitní gril

Je jedno, zda budete pro grilování využívat dřevěný přístřešek pro auto nebo terasu. Nesmí vám rozhodně chybět kvalitní gril. Vybrat si můžete gril na dřevěné uhlí, na plyn nebo na elektřinu. Rovněž vám nesmí chybět příslušenství a pohodlný stoleček. Pod přístřešek můžete umístit skříňku s nádobím.


Pohodlný nábytek

I pod přístřeškem pro auto můžete umístit kvalitní nábytek. Pro své pozvané hosty připravte pohodlné posezení. Konzumovat grilované speciality se bude přeci jen lépe u stolu s pohodlnou židlí než ve stoje. Vybrat si můžete z mnoha materiálů, včetně exotických dřevin či umělého ratanu. Vzhled nábytku dotvoří celkový vzhled přístřešku.


Soukromí

Přístřešek pro auto opatřete bočním stíněním, které ochrání vás a vašeho hosty nejen před větrem, ale také vám poskytne dostatečné soukromí. Vyhnete se tak zvědavým pohledům kolemjdoucích a sousedů. Využít můžete screenové rolety, rolovací pergoly nebo jiné varianty stínicí techniky odolné vůči UV záření.


Úložný prostor

Nechce se vám neustále vše pro grilování nosit tam a zpátky, můžete využít úložný prostor v podobě úložných boxů. Ty mohou pod přístřeškem sloužit také na uschování potřebného nářadí, hraček nebo například dek při večerním posezení. Součástí rodinných oslav je zpravidla také mnoho doplňků, které dotvoří atmosfétu. I ty můžete uložit v těchto boxech, které jsou odolné, s dostatečným prostorem a nenaruší

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.