4.5.2017


Milujete přírodu a chcete jí bydlet co nejblíže? Pobyt v určité oblasti vás může ovlivnit negativně i pozitivně. Řídit se můžeme vlastními instinkty a pořídit si příjemné a účelné bydlení. Pokud nemáte chaloupku, můžete si pořídit kousek zahrady a zahradní domek.


Dočasné bydlení

I když jde pouze o dočasné bydlení, nejčastěji o víkendech, i toto bydlení musí být v souladu s přírodou. Místo nevzhledné garáže k zahradnímu domku pořiďte dřevěný přístřešek pro auto. Víkend pro mnohé znamená odjezd do přírody, rádi se budíme za zpěvu ptáků, ne řvoucího budíku.


Bydlení v přírodě

Chata, chalupa nebo zahradní domek jsou mnohem větší jistotou, ale i levnějším řešením, než se každý víkend ubytovávat v penzionu. Zahradní domek by měl být usazen do pěkného prostředí. Je potřeba zvolit vhodné místo na zahradě, kde zahradní domek s přístřeškem pro auto nebude působit rušivým dojmem.

 

Kam s ním?

Kam umístit zahradní domek přemýšlíme především ve chvíli, kdy se jedná o zbrusu novou stavbu, ale také v případě, že si pořídíte zahrádku s již starším domkem. Mnohdy jsou tyto domky špatně umístěny do terénu, což se pak projevuje na jejich kvalitě a poté, co je opravíte, objeví se všechny chyby.


Přístřešek pro auto či pergola

Váš zahradní domek může být plně funkčním řešením, pokud si vyberete model s terasou, můžete jej doplnit o pergolu nebo přístřešek na auto. Můžete tak i v nepříznivém počasí sedět venku, aniž byste byli vystaveni dešti. Přístřešek pro auto můžete opatřit také solárními panely, které budou pro váš zahradní domek zdrojem elektrické energie, tepla a vody.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.