3.5.2017

Přístřešky lze použít nejen pro auta,ale také jako zahradní altán, krytou pergolu, přístřešek pro zahradní posezení. Využít je můžete také pro parkování auta, apod.

Jednoduchá stavebnice

Pomocí jednoduché stavebnice je naprosto snadné si přístřešek pro auto složit. Tento jednoduchý systém vytvoří zastřešení prostoru před domem, přístupových chodníků, přístupu ke garáži, atd. Dřevěnou konstrukci využijete také pro zastřešení skladovacího prostoru.


Přístřešek pro auto

Přístřešek na auto neboli carport může být samonosný nebo ukotvený na zdi domu. Přístřešek, který vzhledem připomíná pergolu, může rovněž posloužit jako zastřešený přístup k domu. Střecha může být plná nebo průhledná, z nejrůznějších materiálů. Stěnu můžete dotvořit plnou stěnou nebo mřížemi.


Další doplňky

Ocelový přístřešek na auto můžete doplnit o zábradlí, které bude plné či částečné. Stejně jako na pergole je možné použít ozdobné mřížky, které necháte orůst popínavými rostlinami. Dřevěný přístřešek pro auto může mít světlý i tmavý přírodní odstín. Můžete využít řešení sériové stavebnice i na míru.


Podlaha pod přístřešek

Důležitá je také podlaha přístřešku. Jistě nechcete v dešti vystupovat z auta do kaluže nebo do bláta. Použít je možné kamennou, betonovou nebo keramickou dlažbu. Moderní přístřešek můžete doplnit o domek, který poslouží jako dílna nebo sklad nářadí, úložiště pneumatik nebo náhradních dílů pro váš automobil. Přístřešek pro auto nabízí mnoho variant využití. Můžete pod ním parkovat auto nebo karavan, více aut či motorku. Přizpůsobíte si jej svým potřebám a požadavkům velmi snadno.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.