28.4.2017

Zahradu dělíme na užitkovou a relaxační část. Existuje celá řada zahradních staveb, které nám v ní nesmí chybět.


Přístřešek na auto

Jednou z důležitých staveb je přístřešek pro auto, který oceníte nejen u domu, ale také na chatě či chalupě, kde není možno vybudovat klasickou garáž. Přístřešek je skvělým a levným řešením. Smontovat jej můžete svépomoci, stačí si jen objednat vhodný model, který je vám dodán v rozloženém stavu. Nejoblíbenějším materiálem je dřevo a kov. Dřevo vyžaduje větší údržbu, zatímco kov je nenáročný a odolný. Hliníkový přístřešek bude vypadat velmi elegantně, dřevo bude působit tradičně a nenápadně.


Přístřešek na karavan

Ti, kdo rádi cestují a mají karavan, by jej rovněž měli uschovat do přístřešku. Přístřešek pro karavan může stát také na zahradě u domu nebo například na chatě. Pokud vyrážíte na dovolenou jen jednou za čas, karavan je chráněn před nepřízní počasí.


Pergola

Dřevěné přístřešky na auta parkovací stání v zahradě zastoupí také pergola. Primárně slouží jako místo pro odpočinek. Zastřešit s ní však můžeme parkovací plochu nebo klidně bazén. Pergola může mít, stejně jako přístřešek, libovolnou velikost i typ krytiny.


Přístřešek na dřevo

Další dřevěnou stavbou do zahrady je přístřešek na dřevo. Ten můžete připojit k dřevěnému přístřešku na auto nebo k pergole, kde máte krb či gril. Nemusíte běhat daleko pro dříví na otop. Samostatný přístřešek na dřevo můžete postavit blízko vchodu do domu, to oceníte především v zimě, když potřebujete dříví na topení. Nebudete se brodit sněhem přes půl zahrady.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.