26.4.2017

Trápí-li vás nedostatek parkovacího místa v garáži pro auto nebo nemáte garáž vůbec, je možné zvolit jako vhodné řešení přístřešek pro auto. Jeho největší výhodou je možnost využívat jej za pár hodin.

Velký zájem o přístřešky

O přístřešky pro auto je v posledních letech velký zájem. Nejvíce si lidé vybírají takové, které vypadají velmi elegantně a v zahradě nepůsobí jako pěst na oko.Dřevěné přístřešky či hliníkové lze pořídit jako prefabrikované stavebnice. Jejich montáž nezabere více než jeden den.

 


Co s nedostatkem místa?

Nemáte na zahradě dostatek místa na ocelový přístřešek pro auto? Nemusíte si zoufat. Mnoho ověřených prodejců dodává přístřešky také na zakázku. Přizpůsobí velikost vašemu pozemku tak, aby se pod něj vešlo auto a neztratili jste potřebný komfort a funkčnost carportu. Přístřešek můžete nechat vyrobit také v různých barvách, z libovolných materiálů. Můžete kombinovat například dřevo a hliník.


Moderní přístřešky

Velmi oblíbené jsou moderní přístřešky na auto parkovací stání z hliníku a oceli. Profily se vyrábí v různých barevných variantách, stejně tak máte na výběr celou řadu zastřešení. Na přístřešek můžete umístit také solární panely.


Jednoduchá konstrukce

U přístřešku na auto je charakteristická jednoduchá konstrukce. Zpravidla je to několik sloupů, které nesou střechu. Podobně jako pergoly, jsou přístřešky samonosné, případně si můžete vybrat z modelů, které se kotví ke zdi domu či garáže. Přístřešek může pojmout jeden nebo více vozů, záleží na vašim prostorových možnostech a požadavcích. Přístřešek s bočním stíněním ochrání v zimě vůz před závějemi sněhu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.