20.4.2017

Zabezpečit auto na ulici příliš nejde. Jistě, můžete mít alarm, ale ten začne řádit většinou příliš pozdě. Mnohem lepší pojistkou je rozhodně garáž.


Existují také mobilní verze

Není potřeba zbytečně utrácet peníze za zděnou garáž, na trhu jsou i levnější alternativy. Přístřešek pro auto může mít i podobu plechové garáže. Nejedná se sice o žádnou přepychovou konstrukci, ale stojí málo a svůj účel bezezbytku splní. Slouží jako výborná ochrana před deštěm i nájezdy zlodějů a vandalů. Další předností plechových garáží je i jejich jednoduchá smontovatelnost. Dva páry šikovných rukou dokážou postavit garáž v řádu hodin.


Proti nevlídnému počasí

Za většinu škod na zaparkovaném autě nemůže lidský faktor, ale počasí. Kroupy jsou všeobecně známým destruktorem, ale ani dlouhodobé působení slunečních paprsků či sníh nejsou pro vůz vyloženě prospěšné. Pokud nechcete investovat peníze ani do plechové garáže, alespoň zastřešené parkovací stání byste si pořídit měli. Takovéto přístřešky na auta jsou poslední dobou poměrně populární. Jsou cenově dostupné, poskytují dostatečnou ochranu a navíc jsou oku libé.


Hezká kulisa

Přístřešek na auto opravdu může plnit i dekorativní úlohu, jen je potřeba vybírat uvážlivě. K moderní architektuře mnohem lépe pasují stání vyrobená z hliníku. Dřevěný přístřešek je zase vhodnější umístit do venkovského prostředí. A nejde zde pouze o kulisu. Ovzduší na venkově a v malých aglomeracích je mnohem čistší než smogem zamořené klima ve větších městech. A smog negativně nepůsobí pouze na živočichy, ale škody způsobuje i přírodním materiálům.


Vhodná alternativa

Parkování v garáži není přežitek, pouze to není jediná možnost. I dobré zastřešené parkovací stání poskytuje kvalitní záštitu, ovšem jen před vrtochy počasí. Pokud ale máte dobře zabezpečený pozemek, nemělo by to hrát významnou roli.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.