19.4.2017

Parkovat svůj vůz můžete v garáži. Pokud garáž nemáte, nabízí se varianta přístřešku, který jednoduše smontujete a nemusíte k němu shánět stavební povolení.

 

Moderní přístřešek pro auto

Lidé si zakládají nejen na tom jak bydlí, ale také jak parkují svůj vůz. Dříve lidé své vozy parkovaly v garážích. Dnes čím dál více využívají přístřešky pro auto. Ty dodají okolí domu nádech modernosti a často i luxusu.

 

Stáří není důležité

Myslíte si, že je možné přístřešek pro auto Atlas umístit pouze k nové luxusní novostavbě? Omyl! Přístřešek u novostavby může snadno zapadnout a snáze je přehlédnete, než u staršího domu, který nemá přístřešku uzpůsobený vzhled. Stavba pak vypadá mnohem originálněji. Moderní přístřešek Atlas je hliníková stavebnice s velmi elegantním vzhledem a dlouhou životností.

 

Moderní kvalita za nízkou cenu

Zdá se vám pořizovací cena za tento stavebnicový hliníkový přístřešek na auto vysoká? Nejlevnější kvalitní přístřešky vám poskytnou větší komfort, než levné a nekvalitní modely. Přístřešek vás vyjde mnohem levněji než budování zděné garáže.

Přístřešek na auto můžete postavit na štěrk, asfalt, beton či na zámkovou dlažbu. Zpevněný podklad zajistí, že v dešti nevystoupíte do kaluže či do bláta.

 

Variabilita přístřešku

Přístřešek na auto parkovací stání je velmi praktický a pozemek před domem umí zkrášlit. Lze si jej přizpůsobit svým požadavkům. Přístřešek jednoduše složíte a zase rozložíte ve dvou lidech. Moderní přístřešek na auto můžete využít také jako kryté posezení. Stačí si do něj přenést zahradní nábytek. Výhodou je naprostá bezúdržbovost. Snese i zatížení sněhem.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.