18.4.2017

V současné době můžete pro ochranu vozu využívat nejen garáž, ale také moderní přístřešky na auto. Zapomeňte na nudné a nemoderní konstrukce.

Moderní přístřešek na auto

Přístřešek pro auto poskytne vozu maximální ochranu před nepřízní počasí a zároveň přidáte do své zahrady moderní doplněk exteriéru. Ty se hodí i k moderním stavbám nové generace. Elegantní a nadčasový přístřešek na auto vysoké kvality vám poslouží i desítky let.

Přístřešek na auto jako módní trend

Zájem o ocelové přístřešky na auto stále roste. Jde o poměrně nový trend, který již několik let zažívá svůj boom. Pokud chcete atraktivní řešení pro parkování svého vozu, pak je přístřešek pro auto moderní a skvělé řešení.

Inovativní řešení pro auto

Moderní přístřešek na auto parkovací stání je inovativní řešení. Vyniká svou stabilitou, ale i odolností vůči jakémukoliv nepříznivému vlivu počasí. Pokud obýváte větrnou oblast, zvolit si můžete také silné přístřešky, které zvládnou i vítr o síle 150 km/hod. a více.

Jedinečné provedení přístřešku

Přístřešek na auto je jednoduše montovaný, což velmi oceníte, když potřebujete automobil co nejrychleji zastřešit. Váš vůz bude chráněn před kroupami, deštěm i sluníčkem. Nebojte se vsadit na skutečně kvalitní provedení. Vybrat si můžete konstrukci nejen pro jedno auto, ale také pro dva či více vozů nebo dokonce na karavan. Můžete si pořídit přístřešek jak v podobě montované stavebnice, tak přímo na míru vaší zahradě. Nenáročný přístřešek může být součásti zdi domu či garáže nebo si lze vybrat samostatně stojící typy, které nahradí také pergolu pro příležitostné posezení.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.