12.4.2017

Každý den se u nás odcizí více než 60 automobilů. Pokud parkujete před domem, pořiďte si alespoň přístřešek a myslete na zabezpečení vozu. Ne každý má to štěstí, že se jeho vůz ještě někdy najde.


Překonat lze každou překážku

Zloději dokážou ukrást vůz i z garáže, nebojí se žádných překážek. Vy jim to však můžete znesnadnit. Vhodná je kombinace mechanické a elektronické ochrany. Je potřeba zabezpečení vybírat z rozmyslem, pokud vám pod dřevěným přístřeškem pro auto stojí auto za několik milionů, páka na volant rozhodně nestačí. Řada aut končí v zahraničí na náhradní díly nebo se vrací na silnici s jinou identitou. Část krádeží tvoří i pojistné podvody.


Ochranné prvky pro každého

Jezdíte na chatu, kde parkujete auto pod přístřeškem pro auto nebo jste podnikatel ve velkém městě? Každý má požadavky na ochranu svého auta jiné požadavky. Existují však ochranné prvky, které mohou využívat všichni. Do této kategorie patří zamykání převodovky, zamykání řadící páky, ale i pískování skel.


Řešení pro drahá auta

Levná starší auta nebývají zpravidla chráněna vůbec, je jedno, zda stojí pod ocelovým přístřeškem nebo před domem. Naopak majitelé dražších vozů hledají nejmodernější řešení, například imobilizér nebo vyhledávací zařízení. Pořizovací cena sice není nejnižší, ale většinu vozů je nalezena s velmi vysokou úspěšností.

 

Alarm na auto

Klasikou jsou alarmy na auto. Zapomeňte však na nekvalitní modely, které houkají při každém zafoukání větru a časem na ně nikdo nereaguje. Kvalitní alarm ohlídá dveře, kapotu, vnitřní prostor i kufr. Součástí alarmu je imobilizér a také dálkové ovládání.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.