11.4.2017

Auta se nejen běžně kradou, ale negativně se na nich podepisuje i počasí. Abyste tyto věci omezili na minimum, měli byste si pořídit garáž.


Není to drahé

Dnes už nejsou garáže drahé, dají se pořídit za příjemné ceny. Nejde ale o cihlové stavby, moderní přístřešky na auta se dnes montují hlavně z plechu a dřeva. I tak se ale jedná o konstrukce, které nepřekvapí déšť, mráz ani vandalové a pokud máte dobrý zámek, tak obvykle ani zloději. Výhodná není pouze cena, ale i možnost stěhovat vaši garáž kamkoliv chcete. Demontáž rychle odsypá a jednotlivé díly se dají uskladnit i do dodávky.


Pouze střecha

Garáže ale nejsou jediným typem staveb, které mohou poskytnout vašemu vozu náležitou ochranu. Populární jsou i parkovací stání. Jedná se o přístřešek na auto, který ovšem neposkytuje nepropustnou záštitu. Proti dešti a slunci funguje perfektně, lidský faktor ale zastavit nedokáže. Pokud ovšem zastřešení stojí na dobře zabezpečeném pozemku, není vlastně co řešit.


Kvalitní suroviny

Volba materiálu se zde v podstatě smrskává na dvě suroviny – dřevo a kov. Dřevěný přístřešek má schopnost dokonale splynout s venkovským prostředím. Skvěle může fungovat například jako součást vesnického stavení. Kov zase lépe vynikne ve městech a u moderních budov. Nejedná se ale jen o estetickou záležitost, jde i o prostředí. Ve městech obecně vládne zhoršené ovzduší, které není k přírodním materiálům zrovna přívětivé. Bydlíte-li ve větší aglomeraci a neradi obrušujete trámy, volbou číslo jedna by pro vás měl být kov.


Nenechte vůz na ulici

Ať si plánujete pořídit plnohodnotnou garáž nebo se hodláte spokojit s přístřeškem pro auto, rozhodně je to lepší řešení, než celoroční parkování na ulici. Ani bydlení v klidné čtvrti není zárukou, že se vašemu vozu nic nestane. Kroupy na lokalitu nehledí.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.