6.4.2017

Máte v rodině více aut? Díky přístřešku na auto nemusíte investovat čas a peníze do přístavby garáže.


Proč přístřešek na auto?

Největší výhodou přístřešku na auto je nízká pořizovací cena. Dřevěný přístřešek na auto není potřeba složitě budovat. Montáž hotové stavebnice je naprosto rychlá a snadná. Auto nacházející se venku je chráněno před prudkými slunečními paprsky i výkyvy teplot. Díky tomu nehrozí, že by vůz začal rezavět.
Mnoho možností využití


Dřevěný přístřešek na auto můžete pomocí malého skladu rázem proměnit v odkladiště nepotřebných věcí. Uschovat si můžete jízdní kola, zimní pneumatiky, zahradní sekačku nebo nářadí. Na zahradě tak budete mít vše uklizeno. Pro přístřešek potřebujete mít před domem prostor alespoň šest metrů. Opatříte-li jej nábytkem, můžete ho využívat pro příležitostné posezení pod stříškou, například kvůli mírnému deštíku nebo prudkému slunci či větru.


Bez stavebního povolení

Plánujete stavbu rodinného domu a víte, že přístřešek pro auto budete potřebovat? Není nic jednoduššího, než si jej nechat architektem zapracovat do plánů domu. Nebudete tak muset obíhat stavební úřad při dodatečném budování přístřešku. Dejte však pozor na velikost zastavěné plochy, která by neměla přesáhnout 25 m2. V opačném případě je potřeba si dodatečně vyřídit stavební povolení.


Design přístřešku

Přístřešek na auto může být nejen dřevěný, ale také hliníkový či ocelový carport. Vybrat si můžete zcela rovné modely nebo naopak obloukovou střechu. Přístřešek z hliníku nebude oproti dřevěnému náročný na údržbu. Je možné si vybrat různé druhy střešní krytiny, s ohledem na konstrukci přístřešku. Design by se měl přizpůsobit vzhledu domu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.