3.4.2017

Vaše auto nemusí chránit garáž, postačí vám přístřešek na auto neboli carporte.


Dřevěný přístřešek na auto

Oblíbený je dřevěný přístřešek, který zahradu či dům promění v krásné architektonické dílo. Dřevěný přístřešek na auto zvládne ochránit váš vůz před nepříznivými vlivy počasí, ale také před přímým UV zářením. Auto pod přístřeškem nebude mít rozpálený interiér. Dřevo opatřené povrchovou úpravou má dlouhou životnost.


Hliníkový a ocelový přístřešek

Dalším vhodným materiálem na stavbu přístřešku je ocel a hliník. Tyto materiály mají vysokou odolnost vůči klimatickým podmínkám, silnému větru. Hliníkový přístřešek pro auto můžete mít nejen rovný, ale také obloukový. Hotovou stavebnici postavíte za pár hodin bez problémů.


Plachtové přístřešky

Další variantou jsou plachtové přístřešky na auto. Jde o nejlevnější a nejrychlejší způsob, jak přikrýt svůj vůz. Tyto přístřešky jsou dostatečně prostorné a využijete je také na uskladnění dřeva, úschovu nářadí. Plachta je vyrobena z polyetylenu, který je odolný vůči vodě i protrhnutí. Konstrukce je opatřena práškovou barvou proti korozi. Plachtové přístřešky ochrání vůz před korozi i poškrábáním, ale i přímým sluncem a sněhem. Plachtový přístřešek smontujete za hodinku, můžete tak ochranu svému vozu poskytnout rychle.


Typy konstrukcí

Nejjednodušší variantou je carporte přístřešek. Dřevěná konstrukce ukotvená do betonových patek nebo pomocí zemních vrutů má jednoduchý, ale dostatečně zavětraný krov. Jako ochrana před deštěm nebo sluncem vám postačí přístřešek bez bočních stěn. Pokud bude auto pod přístřeškem i v zimě, pak by boční stěny měly být samozřejmostí. Pak se vyhnete sněhovým závějím v přístřešku. Rozšířit můžete přístřešek o příruční sklad nebo dílnu, případně z něj uděláte zastřešené posezení.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.