Máte nový dům, zahradu, auto, ale stále vám něco chybí? Postavte pro svůj vůz přístřešek na auto.

 

Nejlepší umístění

Dřevěný přístřešek na auto musí mít kvalitně provedenou konstrukci. Velmi praktické je postavení přístřešku k boční stěně domu, kterou využijeme jako nosnou zeď a zároveň můžeme přejít do domu pod střechou, což je výhoda v zimě nebo v dešti. V případě, že chcete boční stěny vyplnit, je vhodné použít dřevo. Je to praktické řešení zejména v zimě, kdy vítr nenavane do přístřešku sníh.


Jakou střechu?

Stříška pro automobil je nejdůležitějším prvkem celého přístřešku na auto. Výběr materiálů je velmi pestrý, ale porovnejte mezi sebou jednotlivá pro a proti všech materiálů, které pro vás přicházejí v úvahu. Zbyly vám tašky ze stavby střechy na domě? Využijte je! Přizpůsobíte tak vzhled přístřešku vzhledu domu. Tašky jsou však těžké, proto myslete na vhodnou konstrukci.


Zapomeňte na kaluže

Kromě konstrukce a střechy je ještě podstatným prvkem přístřešku podlaha. Určitě nechcete z auta vystupovat do kaluže nebo do bláta. Podklad musí být zpevněný, nasákavý. Ideální je štěrk, kamenná drť nebo písek. Vhodnou podlahou bude dlažba, která musí mít mírný sklon.


Na co myslet při výběru přístřešku?

Při výběru přístřešků na auto myslete na to, aby se architektonicky hodil k domu či zahradě. Ke klasické chalupě není vhodná hliníková konstrukce a plastová střecha. Přístřešek postavte co nejblíže k domu, kdy v zimě střecha domu částečně ochrání vůz před zmrazením. Konstrukce a střecha musí být dostatečně pevné, aby odolaly náporům větru i sněhu.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.