Zahradní kovový nábytek z hliníku nabízí pěkný vzhled, není náročný na údržbu, je odolný a také za přijatelné ceny.

Když se řekne...

Dural - jde o slitinu mědi a hliníku. Je oproti čistému hliníku o něco těžší, ale také pětkrát tvrdší a odolnější vůči korozi. Hliník má mnoho výhod. Kovový nábytek nevybledne, vyžaduje pouze minimální péči. Někomu se může zdát chladný, ale lze jej kombinovat i s jinými materiály.


Kovový nábytek

Zahradní nábytek si můžete pořídit ze železa, litiny či oceli, ale také z již zmíněného hliníku, který je oproti těmto materiálům velmi lehký. Pořiďte si zahradní stůl, lehátka či židle, které jsou snadno přenosné, skladovatelné a nijak je nemusíte udržovat.

 

Lehký a oblíbený

Hliníkový nábytek má často kovovou kostru opatřenou práškovým lakem, nejčastěji v bílé, šedé či antracitové barvě, ale může být i červený, zelený nebo černý. Deska stolu je z tvrzeného skla nebo teakového dřeva. Sedací nábytek je opatřen opěrkami a sedáky ze dřeva nebo umělého materiálu, z příjemné syntetické tkaniny.


U venkovního nábytku počítejte s tím, že bude vystaven povětrnostním vlivům. Jeho součásti musí být odolné vůči sluníčku i dešti. Rovněž musí odolávat změnám teplot a vlhkosti vzduchu.


Vyberte si ten svůj

Nábytek z hliníku se vyznačuje jednoduchými a čistými liniemi. Je velmi praktický a elegantní. Ke stolu si můžete zvolit jednoduché židle, ale i pohodlná křesílka. Židle by měly být stohovatelné, abyste mohli nábytek na zimu uschovat například do garáže či pod přístřešek nebo do zahradního domku.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.