carport

Přístřešek na auto ochrání vůz před povětrnostními vlivy. Oproti garáži není nijak nákladný a může posloužit také jako pergola nebo přístřešek na dřevo. Navíc bude velmi vkusným doplňkem vašeho domu.


Garážový přístřešek je velice levný způsob, jak parkovat svůj vůz. Můžete si jej nechat postavit na míru nebo vyrobit svépomocí. Na trhu najdete širokou nabídku různých typů. Můžete si vybrat moderní přístřešky nebo levné přístřešky. Na výběr máte z různých materiálů, designů, tvarů a velikostí, typů střešní krytiny a také ceny.


Dřevěné přístřešky pro auto

Dřevěné garážové stání neboli carporty se těší velké oblibě. Dřevo dokáže přístřešek na auto proměnit v zajímavý architektonický prvek. Dřevěné přístřešky zaručí skvělou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Menší nevýhodou je nutnost údržby dřeva.


Hliníkové přístřešky na auto

Dalším oblíbeným druhem materiálu je hliník. Hliníkové přístřešky pro auto nemusíte nijak složitě udržovat. Hliníkový přístřešek má lehkou konstrukci, snadno se montuje. Rovněž není potřeba hliník ničím napouštět, stačí jej jednou za čas otřít vlhkou hadrou.


Konstrukce přístřešku

Nejjednodušší je řešení a dostatečně stabilní konstrukci. Dřevěnou konstrukci tvoří nosné sloupky na betonových patkách či zemních vrutech a krov. Přístřešek bez bočních stěn zvládne ochránit auto před sluncem i deštěm.


Velikost přístřešku pro auto pak zvolte podle počtu parkovaných vozů i podle velikosti pozemku. Přístřešek může mít samonosnou konstrukci nebo může být kotven do budovy domu či garáže jako další parkovací stání. Vždy je třeba jej umístit tak, aby byl snadný příjezd i manipulace s vozem. Přístřešek na auto může mít mnoho typů zastřešení. Střecha může být plochá, sedlová, zaoblená. Každému vyhovuje něco jiného.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.