Nechcete nebo nemůžete parkovat auto v klasické garáži? Pak jistě ocení variantu, kterou je přístřešek pro auto. Zjistěte, jaké vám toto řešení přinese výhody.

 Obecně se tvrdí, že je lepší vůz parkovat v garáži. Ne každý však tuto možnost má a proto se jako ideální varianta jeví právě přístřešek pro auto.

 

Výhody přístřešku pro auto

Oblíbené jsou přístřešky pro auto, které vůz ochrání před deštěm, sněhem, pohltí UV záření. Výhodou je také absence teplotního šoku v zimním období. Další výhodou, proč si pořídit přístřešek, je jeho nízká pořizovací cena. Automobil je dobře chráněný i v zimě. Auto není vystaveno teplotním výkyvům, čímž je zabráněno kondenzaci par a tedy i korozi. Výhody jsme shrnuli i zde.


Co zvážit při umístění přístřešku?

Důležitá je jak estetická, tak funkční stránka. Přístřešky na auto se prodávají v mnoha velikostech, designových i barevných variantách. Koupit si můžete dřevěný přístřešek na auto, ale také hliníkové provedení, který také může posloužit jako pergola. Přístřešek by měl ladit se vzhledem domu. Může být samostatně stojící nebo napojený na dům či garáž.


Vždy promyslete umístění přístřešku z hlediska praktičnosti. Promyslete si vjezd, výjezd, dostupnost k domu, směr větru a zvolte také vhodnou podlahu. Správné místo umožní také použití solárních panelů. Nezapomeňte si požádat o územní souhlas nebo územní rozhodnutí a o svém záměru stavět přístřešek informujte také sousedy.


Nechte si vyrobit na míru správný přístřešek, který splní vaše požadavky na vzhled, funkčnost i cenu. Ověřený výrobce vám nabídne široký výběr modelů. Montáž přístřešku je velmi snadná. Zvládnete to za pár hodin.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.