Máte dům s jednou garáží, ale dvě auta? Nemusíte se nutně pouštět do budování nové garáže. Moderní doba nabízí moderní metody - přístřešky pro auta.

 

Jaké mají přístřešky pro auto výhody?

Pořídit si můžete mobilní garáž, která je sestavena z prefabrikátu a používat ji můžete za pár hodin. Na trhu najdete betonové či dřevěné i plechové řešení. Postavit si můžete garáž patrovou, řadovou i zapuštěnou do svahu. Chcete-li jinou variantu, jak schovat svého plechového kamaráda před kroupami a sněhem, zvolte přístřešek pro auto.


Výhody přístřešku pro auto:

  • rychlá a snadná montáž
  • pěkný design
  • variabilita
  • nízká pořizovací cena
  • nulové náklady na údržbu
  • stání pro jeden či dva vozy


Přístřešky pro auto si lze postavit svépomocí ze stavebnicového systému nebo si od výrobce dohodnout nejen dodání přístřešku, ale také montáž. Přístřešek na auto lze použít také jako občasné posezení, jako další část domu. Přístřešky mohou být samonosné nebo kotvené do zdi domu. Přístřešek můžete kombinovat také se zahradním domkem, pergolou nebo s dílnou. Pořizovací náklady jsou velmi nízké. Oproti zděné garáži nepotřebujete stavební povolení a přístřešek přizpůsobíte vzhledu celého domu.


Přístřešky od spolehlivého výrobce jsou vysoce kvalitní, se 100 % zárukou, každý model je originální. Můžete vedle sebe přidávat neomezené množství přístřešků a řešit tak problém s parkovacími místy. Cena přístřešku se odvíjí od velikosti přístřešku, materiálu. Kryté stání ochrání váš vůz před UV zářením, deštěm, pylem, sněhem či padajícím listím. Střecha je opatřena okapem, který spolehlivě odvede dešťovou vodu.


Do přístřešku lze ukrýt auto, motorku, karavan a jiné. Vybrat si lze nejrůznější rozměry, barvu konstrukce i materiál. Potřebujete-li vyřešit parkování před firmou, pak zvolte řadový přístřešek, kam umístíte až deset vozů.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.