Zimní zahrada patří k nejkrásnější části domu. Užít si můžete blízkost přírody v podobě pěstovaných květin nebo díky krásnému výhledu do zahrady. Aby zahrada plnila svou funkci jak má, je potřeba skutečně dobře vybírat.

8.8.2017

Na chalupě tráví notná část národa nejen víkendy, ale mnohdy i část ze svých letních dovolených. Jelikož se chaloupky obvykle nachází v malých obcích či dokonce úplně na samotě, je ve většině případů nutné dojet k nim autem. Kde ale bezpečně zaparkovat?

2.8.2017

Máte na zahradě svůj oblíbený koutek, kde rádi relaxujete? Pak je vhodné jej opatřit zahradním altánkem.

25.7.2017

Přístřešek pro auto najdete hojně v zahradách u chat, chalup i u rodinných domů jako ochranu pro druhý vůz nebo vůz pro hosty. Výhodou přístřešku je nízká pořizovací cena a rychlá realizace. Navíc jej snadno sladíte s okolím domu.

19.7.2017

Teplé letní dny přímo vybízí k posezení na zahradě. Pobyt na sluníčku není z dlouhodobého hlediska to pravé, proto bychom měli využít stín v podobě slunečníku.

13.7.2017

Léto je tady a zcela jistě jste dávno vytáhli na zahradu či terasu zahradní nábytek. Kam ukrýt polstry před deštěm či bouřkou? Pro tuto příležitost jsou vhodné úložné boxy na zahradu.

6.7.2017

Ochránit vozidlo při parkování se dá i jinak než v garáži. Dobrým příkladem je přístřešek na auto. Levné a přitom efektivní řešení.

29.6.2017


Řešíte-li nedostatek místa pro parkování vašeho vozu, nemusíte budovat drahou zděnou garáž. Levnější možností je přístřešek pro auto. Ten lze pořídit v mnoha provedeních a velikostech.

22.6.2017

Ochránit karoserii svého vozu před korozí, krupobitím nebo spadlými větvemi můžete pomocí přístřešku pro auto.

21.6.2017

Ukrýt vůz před rozmary přírody je nejlepší do klasické garáže, ale nabízí se i levnější řešení v podobě zastřešeného parkovacího stání.

20.6.2017


V současnosti je zcela běžné mít v domácnosti dvě a více aut. V mnoha případech však není možné z architektonických či finančních důvodů přistavět novou garáž. Proto si lidé čím dál častěji pořizují levnější přístřešky.

19.6.2017

Ochranu svého vozu byste neměli brát na lehkou váhu. I při parkování u domu se vašemu autu mohou stát nepříjemnosti, které byste rozhodně nechtěli.

16.6.2017


Garáže tradiční střihu jsou stále populární, ale čím dál více se prosazují i jejich varianty v podobě přístřešků na auta.

15.6.2017

Ochránit vůz před běsněním počasí nemusíte pouze v garáži. Jsou i levnější alternativy, které poskytují takřka to samé.

14.6.2017

Zabezpečit svůj vůz minimálně před nezmary počasí je nutné. Kdykoliv může přijít silný liják či dokonce krupobití, které se dokáže na vašem motorovém příteli pořádně vyřádit. Řešením nemusí být pouze stavba garáže, ale i přístřešku pro auto.

13.6.2017

Na ohřev vody v bazénu vám mohou posloužit solární systémy. V našich podmínkách je nejvíce slunce od května do září. Solární systémy nám vyrobí teplou užitkovou vodu nebo ohřejí vodu v bazénu.

12.6.2017

Potřebujete vašemu vozu zajistit levné a elegantní zastřešení, které jej ochrání před sluncem, větrem i deštěm? Kdy je potřeba začít na přístřešek myslet?

23.5.2017

V dnešní době už nemusí být problém, když není možné přistavět k domu garáž. Nabízí se moderní a elegantní řešení v podobě přístřešku na auto. Výrobci nabízí mnoho modelů a velikostí. Stačí si vybrat jednoduchou variantu.

22.5.2017

Ochrana vozu při parkování nemusí spočívat výhradně na bedrech garáže. Pokud si ji nemůžete z finančních nebo prostorových důvodů dovolit, měli byste si pořídit alespoň lehký přístřešek.

19.5.2017

Prostorný byt 2+kk nabízí montovaný dům Lounge 42. Splňuje tak kritéria pohodlného bydlení i zázemí pro odpočinek. Hodí se pro pár nebo rodinu s jedním dítětem. Nabízí dostatek prostoru k životu a velmi příjemným bonusem je velká terasa u domu.

18.5.2017

Máte-li u domu zahradu, neměli byste zapomínat ani na její osvětlení, stejně tak osvětlete prostor před garáží nebo přístřeškem pro auto a příjezdovou cestu.

17.5.2017

Pro bezpečné parkování nejsou pouze garáže, ale také i garážová stání. Nechrání sice vozy před zloději, ale za to mají spoustu jiných výhod.

16.5.2017

Máte přístřešek pro auto se solárními panely? Víte o tom, že může sníh může jejich výkonnost snížit až na nulu?

15.5.2017

Při stavbě domu byste měli brát zřetel i na to, kam schovat auto. Existují v podstatě jen dvě varianty – garáž a přístřešek.

11.5.2017

Grilovací sezóna se nezadržitelně blíží a proto je dobré se na ni připravit s předstihem. Grilovat můžete nejen pod pergolou, ale také pod přístřeškem pro auto. Co vám nesmí chybět?

10.5.2017


Dřevo je oblíbený materiál, používá se na drobné i větší zahradní stavby, na různé konstrukce. Máte-li v zahradě přístřešek pro auto nebo pergolu, je potřeba dřevo správně ošetřovat.

9.5.2017

Vířivka je synonymem pro relaxaci. Slouží k uvolnění svalstva i mysli. Abychom si toto mohli dopřát, nemusíme navštěvovat žádná relaxační centra, vířivka může stát i před našim domem.

5.5.2017

Bazén si lidé zcela logicky spojují hlavně s vodními radovánkami, ale majitelé bazénů vědí, že je za tím i spousta práce. Hlavně při přípravě na léto.

4.5.2017


Milujete přírodu a chcete jí bydlet co nejblíže? Pobyt v určité oblasti vás může ovlivnit negativně i pozitivně. Řídit se můžeme vlastními instinkty a pořídit si příjemné a účelné bydlení. Pokud nemáte chaloupku, můžete si pořídit kousek zahrady a zahradní domek.

3.5.2017

Přístřešky lze použít nejen pro auta,ale také jako zahradní altán, krytou pergolu, přístřešek pro zahradní posezení. Využít je můžete také pro parkování auta, apod.

2.5.2017

Tradice mohou být prospěšné, ale také mohou svazovat. V případě bydlení to platí dvojnásob. Hlavně v našich končinách.

28.4.2017

Zahradu dělíme na užitkovou a relaxační část. Existuje celá řada zahradních staveb, které nám v ní nesmí chybět.

26.4.2017

Trápí-li vás nedostatek parkovacího místa v garáži pro auto nebo nemáte garáž vůbec, je možné zvolit jako vhodné řešení přístřešek pro auto. Jeho největší výhodou je možnost využívat jej za pár hodin.

24.4.2017

Uložit na noc svůj vůz do bezpečí chce každý motorista, který nenosí hlavu jen proto, aby mu nepršelo do krku. Ale jak to zařídit?

21.4.2017

Pokud potřebujete zastřešit auto, můžete na svůj pozemek umístit drahou garáž nebo si naopak pořídit levnější a rychlejší variantu - přístřešek na auto.

20.4.2017

Zabezpečit auto na ulici příliš nejde. Jistě, můžete mít alarm, ale ten začne řádit většinou příliš pozdě. Mnohem lepší pojistkou je rozhodně garáž.

19.4.2017

Parkovat svůj vůz můžete v garáži. Pokud garáž nemáte, nabízí se varianta přístřešku, který jednoduše smontujete a nemusíte k němu shánět stavební povolení.

18.4.2017

V současné době můžete pro ochranu vozu využívat nejen garáž, ale také moderní přístřešky na auto. Zapomeňte na nudné a nemoderní konstrukce.

14.4.2017


Ochrana vozu před vandaly a nepřízní počasí není samozřejmě zadarmo, ale rovněž nemusí být ani příliš drahá.

 
13.2.2017
 
Auta se v naší zemi kradou jako na běžícím pásu, ovšem zloději nejsou jediným nebezpečím pro váš zaparkovaný vůz. Mnohem větší pravděpodobnost je, že vám vůz poškodí některý z mnoha vrtochů počasí.
 

12.4.2017

Každý den se u nás odcizí více než 60 automobilů. Pokud parkujete před domem, pořiďte si alespoň přístřešek a myslete na zabezpečení vozu. Ne každý má to štěstí, že se jeho vůz ještě někdy najde.

11.4.2017

Auta se nejen běžně kradou, ale negativně se na nich podepisuje i počasí. Abyste tyto věci omezili na minimum, měli byste si pořídit garáž.

4.10.2017

Osobních automobilů každý rok přibývá a je nedílnou součástí téměř každé domácnosti. Pamatujte také na jeho ubytování.

7.4.2017

Je nejvyšší čas uklidit garáž, zkontrolovat přístřešek na auto a také zkontrolovat zahradní techniku.

6.4.2017

Máte v rodině více aut? Díky přístřešku na auto nemusíte investovat čas a peníze do přístavby garáže.

5.4.2017

Chcete si postavit přístřešek na auto, ale nevíte, zda je nutné stavbu ohlásit? Poradíme vám.

4.4.2017

Při stavbě rodinného domu je potřeba přemýšlet nad zpevněním ploch, zvolit přístřešek či garáž, ale také vybrat vhodný zahradní nábytek a osvětlení.

3.4.2017

Vaše auto nemusí chránit garáž, postačí vám přístřešek na auto neboli carporte.

Zahradní přístřešek využijete pro jednoduché zastření posezení, jako přístřešek pro auto, prodloužení prostoru dílny či kůlny, atd.

Vypnuli jste na zimu elektřinu venku a potřebujete opravit přístřešek pro auto nebo uklidit terasu? V tom případě je nepostradatelným pomocníkem aku nářadí.

Negativní vlivy počasí na vozidla jsou všeobecně známé. Proto je dobré pořídit si pro vůz ochranu. Ta nemusí mít nutně pouze podobu garáže, ale proti kyselému dešti a kroupám auto spolehlivě ochrání i prostý přístřešek.

Máte nový dům, zahradu, auto, ale stále vám něco chybí? Postavte pro svůj vůz přístřešek na auto.

Dřevo v zahradě hraje velmi důležitou úlohu. Můžete si pořídit například dřevěný přístřešek na auto, pergolu či altán. Víte, jaké má dřevo vlastnosti?

Dostavěli jste dům? Nyní jsou na řadě terénní úpravy. Pokud připravíte půdu na trávník správně, odmění se vám hustým zeleným pažitem.

Mít umělou vodní nádrž jako součást svého pozemku je snem snad všech lidí, kteří kdy zažili tropická vedra. Budování jezírka či dokonce zapuštěného bazénu není ale žádná slast.

Bazén se stává nedílnou součástí mnoha zahrad. Zastřešením bazénu získáte mnoho výhod.

 

Starat se o auto neznamená ho pouze celé dny leštit voskem. Je také dobré mu sehnat střechu nad hlavou. A to kvalitní.

Pokud se chystáte stavět dům nebo potřebujete pomoct s realizací zahrady, budováním bazénu či jezírka, je lepší všechny činnosti s tímto spojené přenechat odborníkům.

 

Dřevo do krbu musí mít správnou velikost, aby se vám tam bez potíží vešlo.

Stále kvalitnější vozy umožňují, aby byly parkovány volně venku. Standardním vybavením zahrady jsou stále více přístřešky pro auto.

 

Zahradní kovový nábytek z hliníku nabízí pěkný vzhled, není náročný na údržbu, je odolný a také za přijatelné ceny.

Tuzemské podnebí vyžaduje zastřešení přístřešku i pergoly. Typ střechy volíme podle typu přístřešku nebo pergoly a jejího umístění na zahradě.

přístřešek na auto dřevěný

Přejete si dopřát svému vozu alespoň částečnou ochranu před nepříznivým počasím a nechce se vám pořizovat rovnou garáž? Dřevěné přístřešky jsou skvělým řešením.

Při nákupu vozu můžeme také přemýšlet nad tím, zda postavit garáž nebo postačí přístřešek na auto. Garáž má zcela jistě mnoho nesporných výhod, ale větší přístřešek můžete v létě využít také jako posezení. Nevíte si rady? Co takhle kompromis v podobě garáže s přístřeškem?

přístřešek na auto

 

Také toužíte zmodernizovat svůj domov, ale nechce se vám do stavby garáže? Snadné a rychlé řešení je přístřešek na auto. Díky pečlivému výběru si můžete vybrat kvalitní a spolehlivý přístřešek, který bude mít dokonalý design a váš dům bude k němu vypadat velmi moderně.

bazén

Toužíte mít na zahradě bazén, ale nechcete nebo nemůžete jej zapouštět do země ? Na trhu jsou také bazény s konstrukcí, které kdykoliv snadno a rychle složíte a případně zase rozložíte a převezete jinam.

carport

Přístřešek na auto ochrání vůz před povětrnostními vlivy. Oproti garáži není nijak nákladný a může posloužit také jako pergola nebo přístřešek na dřevo. Navíc bude velmi vkusným doplňkem vašeho domu.

 Nechcete nebo nemůžete parkovat auto v klasické garáži? Pak jistě ocení variantu, kterou je přístřešek pro auto. Zjistěte, jaké vám toto řešení přinese výhody.

provzdušňovač

Prořezání trávníku rozhodně nepodceňujte! Je-li vašim snem hustý, zelený pažit, pak nezapomeňte, že sekáním a zalíváním to rozhodně nekončí. O krásný trávník vás připraví mech, spadané listí i odumřelá tráva. Na jaře se tedy nevyhnete vertikutaci. Po správně provedené vertikutaci vypadá váš trávník jako zničený, nicméně je to jen zdání.

Zahrada je místem, kde především v létě trávíme svůj volný čas. Abychom si mohli čerstvého vzduchu dopřát dosytosti, je vhodné pořídit si zastřešenou zahradní stavbu, která ochrání nejen vás, ale i nábytek či auto.

Máte dům s jednou garáží, ale dvě auta? Nemusíte se nutně pouštět do budování nové garáže. Moderní doba nabízí moderní metody - přístřešky pro auta.

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email
Telefonní číslo
Zadejte telefon
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy
Potvrďte, že nejste robot:
Potvrďte, že nejste robot.